Skriv og bestil tid

Læs mere

Går du med overvejelser om at starte i terapi, og har du spørgsmål i den forbindelse, er du meget velkommen til at skrive til os. Vi vil besvare din mail hurtigst muligt - ofte allerede samme dag. Mailen er selvfølgelig fortrolig og bliver kun læst af en af praksissens psykologer.

 

Du kan skrive til vores fælles mail på: kontakt@kognitivpsykologpraksis.dk

 

Du er også altid velkommen til at skrive specifikt til en af os psykologer. Vores mailadresser er følgende:


Psykolog Camilla Karmark: camilla@kognitivpsykologpraksis.dk

 

Psykolog Trine Lind Laursen: trine@kognitivpsykologpraksis.dk

 

Psykolog Sophie Risom: sophie@kognitivpsykologpraksis.dk

 

Psykolog Helene Rau-Kaufmann: helene@kognitivpsykologpraksis.dk 

 

Psykolog Miriam Sandbeck: miriam@kognitivpsykologpraksis.dk

 

Psykolog Melissa Elverberg: melissa@kognitivpsykologpraksis.dk

 



Du er også velkommen til at udfylde nedenstående formular, hvis du har spørgsmål eller ønsker at bestille tid.